Kariera

INFORMATYK - SPECJALISTA DS. WDROŻEŃ

Opis stanowiska:

  • Przygotowanie, konfiguracja i wdrażanie oprogramowania u Klienta.

  • Przeprowadzenie testów, analiza błędów i raportowanie.

  • Szkolenie personelu obsługi klienta z wdrożonych systemów informatycznych.

Wymagania:

  • Gotowość do częstych kilkutygodniowych wyjazdów zagranicznych – warunek konieczny (około 80% czasu w roku, w cyklach 6 - 8 tyg. delegacja, 1-2 tygodni przerwa/wolne).

  • Znajomość: Linux, SQL, Java, Python sieci komputerowych i konfiguracji serwerów.

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, warunek konieczny.

Oferujemy:

  • Gwarantujemy bardzo dużo podróży po świecie, od Australii po Stany Zjednoczone, przy okazji dużo nauki i dużo pracy.

  • Ponadprzeciętne, bardzo dobre zarobki, po okresie próbnym, dla początkujących, minimum 10,000.00 brutto z możliwością płatnych 50% i 100% nadgodzin.

  • Gwarantujemy bardzo duży rozwój zawodowy w obszarze IT, w szczególności bazy danych SQL, Linux, Java, sieci, itd.

  • Zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B.

  • Jednoetapową rekrutację bez zbędnych formalności.

  • Prywatne ubezpieczenie medyczne.

Napisz w sprawie ogłoszenia:

hr@horizon-automation.com

lub zadzwoń