Aktualności

Aktualności

Nowi Pracownicy
22 Lipiec 2018 Aktualności

Nowi Pracownicy

Z przyjemnością możemy pwiedzieć, że jakość naszych usług bezpośrednio przekłada się na wzrost zamówień w obszarze rozwoju i wdrożeń oprogramowania, tym samym na wzrost zatrudnienia w HORIZON-AUTOMATION.
Od sierpnia nasz zespół powiększy sie o trzech nowych pracowników z branży IT rozwój i wdrożenia.

Coty Riverside, US
16 Lipiec 2018 Aktualności

Coty Riverside, US

Właśnie rozpoczęliśmy pracę nad optymalizacją centrum dystrybucyjnego COTY w Riverside USA.
Zautomatyzowane centrum dystrybucyjne firmy COTY przechodzi obecnie dużą rozbudowę. Jest to odpowiedź firmy na wzrost zapotrzebowania sprzedaży online, czyli tzw. e-commerce. 

REWE, DE
9 Lipiec 2018 Aktualności

REWE, DE

Od kilkunastu miesiecy obserwujemy dynamiczny rozwój w handlu spożywczym. To bezpośrednio przekłada sie na dynamiczny rozwój automatyzacji w dziedzinie logistyki wewnątrz magazynowej. Jednym z efektów tego rozwoju jest GoLive centrum dystrybucyjnego marki REWE, w Niemczech, które zapewnia zakupy online.
Nasi inżynierowie i programiści PLC uczestniczyli w tym procesie od ponad roku.
Z satysfakcją możemy powiedzieć: "We've got things done!".

Sephora, US
3 Czerwiec 2018 Aktualności

Sephora, US

Nasi inżynierowie już są na miejscu w USA i dbają o wdrożenie zautomatyzowanych lini transportowych w centrum dystrybucyjnym znanej światowej marki SEPHORA.
Projekt będzie trwał rok 10 miesięcy i zaangażuje nasze najmocniejsze strony jakimi są rozwój i wdrożenie oprogramowania.

Nowa siedziba
18 Kwiecień 2018 Aktualności

Nowa siedziba

Już niedługo przenosimy swoją siedzibę do Wrocławskiego Parku Technologicznego. Wkrótce naszym nowym adresem będzie:

Budynek Omega
Wrocławski Park Technologiczny
Duńska 7
54-427 Wrocław

Kontakt telefoniczny oraz mailowy pozostanie bez zmian.

Rozwój
4 Kwiecień 2018 Aktualności

Rozwój

Globalizacja oraz światowa automatyzacja generują wielkie zapotrzebowanie na światowej klasy specjalistów w dziedzinie elektryki, automatyki oraz informatyki. Dlatego też nasi inżynierowie, już teraz, pracują przy projektach w tak dalekich krajach jak Chile, a niedługo wyjadą do Stanów Zjednoczonych usprawniać procesy logistyczne takich gigantów jak Adidas, Amazon czy Sephora.

Falabella, Chile
1 Styczeń 2018 Aktualności

Falabella, Chile

Nasi inżynierowie od blisko pół roku uruchamiają potężne centrum dystrybucyjne firmy Falabella w Santiago de Chile. Falabella jest liderem rynku detalicznego w Ameryce Południowej, posiada ponad 100 sklepów zlokalizowanych głównie na terenie Chile, zatrudnia ponad 65000 osób. Nasi inżynierowie uruchamiają przenośniki, windy, systemy OSR Shuttle oraz są odpowiedzialni za maszyny specjalne.